MENU Search Basket Login
ÚVOD :: SÚTAŽ

Súťaž o hodnotné ceny

Vážení zákazníci,

zapojte sa do súťaže a získajte skvelé ceny. Je to veľmi jednoduché.

Stačí odpovedať na našu otázku a automaticky sa tak dostávate do zlosovania o úžasné ceny, ktoré pri troške šťastia získajú 2 z vás.

 

1. MIESTO:
toaletná voda Givenchy Jardin Précieux tester 50 ml. Odporúčaná maloobchodná cena 52,- €.

 

2. MIESTO:
lak na nechty Gabriella Salvete FLASH odtieň 04 Melon. Odporúčaná maloobchodná cena 2,- €.

 

Súťaž prebieha v termíne od 13.9.2016 – 18.9.2016.

Výhercovia budú vyžrebovaní a zverejnení v pondelok 19.9.2016 :-)

 

ChristelSúťažná otázka:

Lancôme vytvoril Visionnaire [LR 2412 4%], svoju prvú starostlivosť so zložením, ktorá od základu vytvára krásnu pleť. Zázračná nová molekula LR 2412 dokáže sama preniknúť všetkými vrstvami pokožky a naštartovať radu mikroskopických zmien tkaniva tak, že výsledkom je viditeľne hebkejšia pokožka, vyhladené vrásky, zredukované póry, pigmentové a cievne nepravidelnosti.

Čo obsahuje darčeková sada Lancôme Visionnaire, ktorú ponúkame na našej stránke za špeciálnu cenu 60,- €?

odpoveď 1: Youth activator 7ml + Rénergie multilift 15ml + Génifique Yeux Light Pearl 15ml + Visionnaire 50ml

odpoveď 2: Visionnaire 30 ml + 7 ml + Advanced Génifique 7ml + Visionnaire Yeux 5ml

odpoveď 3: Visionnaire 50ml + Advanced Génifique 7ml + Rénergie multilift 15ml


                       

Meno a priezvisko:
Email:
Telefón:
Adresa:

Súhlasím so zaradením osobných údajov do databázy spoločnosti Belluria, s.r.o. a ich využitím na marketingové účely. Zároveň týmto prehlasujem, že údaje o emailovej adrese a telefónnom čísle sú registrované na moje meno uvedené v tomto formulári a som oprávnený ich používať.


Prehlasujem, že mám viac ako 18 rokov a súhlasím s podmienkami súťaže.Podmienky súťaže

Súťaž trvá od 13.9.2016 – 18.9.2016

I. Organizátor súťaže
Organizátorom súťaže je spoločnosť Belluria, s.r.o., so sídlom Kalinčiakova 14, 974 05 Banská Bystrica, IČO: 36 744 905, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Oddiel Sro, vložka č.12723/S (ďalej len “Organizátor”).

 

II. Trvanie súťaže
Začiatok súťaže je dňa 13.9.2016 a účastník súťaže sa môže do súťaže zapojiť v období od 13.9.2016 do 18.9.2016.

 

III. Účastníci súťaže
Účastníkom súťaže sa stane ten, kto sa zaregistruje v registračnom formulári na www.christel.sk a uvedie svoje meno, priezvisko, e-mail, tel.číslo a adresu. Zákazník sa môže stať účastníkom súťaže len jedenkrát. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

 

IV. Žrebovanie
Žrebovanie sa bude vykonávať následne po skončení prebiehajúcej súťaže rovnako ako zverejnenie výsledkov žrebovania. Nasledujúci pracovný deň odo dňa ukončenia termínu súťaže sa budú žrebovať výhercovia. Výsledky žrebovania budú zverejnené na www.christel.sk. Vyžrebovaní budú dvaja výhercovia, ktorým bude zaslaný email s informáciou o výhre.

 

V. Výhry v súťaži
V každej súťaži je možné vyhrať ceny, ktoré budú zobrazené v čase účasti v súťaži na informačnom banneri na www.christel.sk a zároveň budú uvedené v potvrdzujúcom emaily, ktorý dostane každý účastník súťaže po registrácii do súťaže. Výhercovi bude výhra doručená poštou do 14 dní od žrebovania.

 

VI. Záverečné ustanovenia
1. Ak sa preukáže, že výhercom sa stane osoba, ktorá nespĺňa podmienky účasti v súťaži podľa článku IV. týchto podmienok na výhru alebo neposkytne adresu pre zaslanie výhry, takáto osoba nemá nárok na výhru a cena prepadá v prospech Organizátora.
2. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Finančná náhrada a vymáhanie výhier súdnou cestou je vylúčené.
3. Účastníci súťaže nemajú právny nárok na úhradu nákladov zo strany Organizátora, ktoré im vzniknú v súvislosti s ich účasťou v súťaži.
4. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov Organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely.
5. Tieto podmienky sú uložené u Organizátora súťaže a zverejnené na www.christel.sk.